Férové a spolehlivé seznamky

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

97%

hodnocení

1. MÍSTO
  • Rychlá a jednoduchá registrace
  • Jednorázový registrační poplatek

76%

hodnocení

  • Široká uživatelská základna
  • Vědecká metoda seznamování

73%

hodnocení

  • Seznamka dle zvěrokruhu

61%

hodnocení

Často kladené otázky

Jak se bezpečně seznámit na seznamce?

Seznamování na internetu je bezpečné, pokud dodržujete určitá pravidla. V první řadě si vyberte vhodnou seznamku. Tím, že se zaregistrujete na prověřenou seznamku, si seznamování značně usnadníte.

Do profilu neuvádějte příliš osobní informace, intimní fotografie ani kontaktní údaje. Se seznamováním si dejte načas. Nejprve si přes seznamku chvíli pište, teprve poté si vyměňte na sebe telefon nebo soukromý email. Párkrát si zavolejte a pokud si rozumíte, domluvte si první schůzku někde na veřejném místě.

Přečtěte si celý článek: Jak se bezpečně seznámit na seznamce?

Pomohla vám tato stránka?

SendingUser Review


2.43
(7 votes)

Která seznamka je nejlepší?

Na trhu existuje celá řada seznamek – seznamky pro vážné seznámení, seznamky pro flirt a sex, seznamky placené, seznamky zdarma… Seznamku si vybírejte vždy podle toho, co od seznamování očekáváte.

Pokud si nevíte s výběrem seznamky rady, využijte srovnavačů seznamek a recenzí od uživatelů. Srovnavače otestovaly jednotlivé seznamky za vás. Na jednom místě tak získáte ucelený přehled o tom, jaké výhody dané seznamky uživatelům nabízejí a jaká úskalí na vás mohou při seznamování čekat, pokud si detailně nepročtete jejich obchodní podmínky.

Pomohla vám tato stránka?

SendingUser Review


2.43
(7 votes)

Rozdíl mezi placenou a neplacenou seznamkou

Hlavní rozdíl mezi placenou a neplacenou seznamkou je v tom, že na neplacené seznamky se registruje kdokoliv. Najdete zde uživatele, kteří touží po sexu a flirtu, uživatele, kteří se nudí a kteří si chtějí zkrátit čas chatováním s ostatními uživateli. Placené členství odradí od registrace ty uživatele, kteří to nemyslí se seznamováním vážně.

Navíc se na placených seznamkách o databázi starají administrátoři, profily pravidelně kontrolují, problémové uživatele z databáze odstraňují, nabízejí uživatelům zákaznickou podporu, atd. Seznamování na placených seznamkách má úroveň.

Přečtěte si celý článek: Rozdíl mezi placenou a neplacenou seznamkou

Pomohla vám tato stránka?

SendingUser Review


2.43
(7 votes)

Jak si vybrat seznamku?

Seznamku si vybírejte podle toho, zda hledáte vážný vztah nebo sex a flirt. Zaměřte se i na věkovou kategorii uživatelů, kteří se na seznamku registrují. Zvažte, zda se chcete seznamovat zdarma nebo zda si raději připlatíte za seznamování s uživateli na úrovni.

V neposlední řadě porovnejte také funkce jednotlivých seznamek a zjistěte si, zda automaticky nedprodlužují prémiové / VIP členství. Zaměřte se také na to, zda má seznamka zákaznickou podporu v českém jazyce a prověřte si, jak snadné je vymazání profilu z jejich databáze. Můžete si tak ušetřit celou řadu starostí, které by mohly nastat ve chvíli, kdy už nebudete mít o seznamování zájem.

Přečtěte si celý článek: Jak si vybrat seznamku?

Pomohla vám tato stránka?

SendingUser Review


2.43
(7 votes)

Spokojení zákazníci

Nejlepší seznamky Brno

Seznamky Brno

Nejlepší seznamky České Budějovice

Seznamky České Budějovice

Nejlepší seznamky Hradec Králove

Seznamky Hradec Králové

Nejlepší seznamky Karlovy Vary

Seznamky Karlovy Vary

Nejlepší seznamky Liberec

Seznamky Liberec

Nejlepší seznamky Olomouc

Seznamky Olomouc

Nejlepší seznamky Pardubice

Seznamky Pardubice

Nejlepší seznamky Plzeň

Seznamky Plzeň

Nejlepší seznamky Zlín

Seznamky Zlín

Pomohla vám tato stránka?
Sending
User Review
2.43 (7 votes)