Rozdíl mezi placenou a neplacenou seznamkou

Stojíte před rozhodnutím, zda si vybrat k seznamování placenou nebo neplacenou seznamku?  Je lepší ta s prémiovým (VIP) členstvím nebo ta zdarma?

Na trhu existuje celá řada seznamek. Pojďme se společně podívat na výhody a  nevýhody jednotlivých typů.

Neplacené seznamky

Na neplacených seznamkách je zaregistrováno mnohem více uživatelů, než na seznamkách placených. Problém neplacených seznamek spočívá převážně v tom, že se na ně registruje každý, kdo si chce zpříjemnit večer chatováním. Těmto uživatelům nejde o vážné seznámení, ale spíše o nalezení partnera na nezávazný flirt a sex. Na seznamkách zdarma naleznete obrovské množství „fake“ a neaktivních profilů. Velká část uživatelů neplacených seznamek si totiž zakládá profily s falešnými fotografiemi, s nepravdivými údaji či pod přezdívkami a po čase je přestane využívat.

Na neplacených seznamkách nefunguje administrátorská podpora. Nemáte tedy možnost spojit se s někým, kdo by vám mohl pomoci řešit problémy s profilem nebo kdo by vám radil při seznamování. O databázi se nikdo nestará, profily nikdo nekontroluje ani z databáze neodstraňuje. Na seznamce tak potkáte celou řadu uživatelů, kteří nebudou odpovídat vašim představám o životním partnerovi.

Uživatelské profily jsou zde veřejné. Bude si vás tak moci kdokoliv bez registrace vyhledat. Jedná se o poměrně nediskrétní způsob seznamování. Seznamovací portály zdarma vydělávají především na reklamách, takže počítejte i s tím, že vám mohlou reklamy seznamování pěkně znepříjemnit.

Pokud o takový typ seznamování stojíte, neplacené seznamky jsou pro vás vhodné.

Placené seznamky

Hledáte-li partnera pro život a nemáte-li chuť procházet tisíce neodpovídajících profilů a probírat se všemožnými sexuálními nabídkami, investujte do prémiového členství na placených seznamkách. Ušetříte si tak spoustu času a nervů při hledání toho pravého. Vaše seznamování bude mnohem úspěšnější!

Poplatek za seznamování spolehlivě odradí ty uživatele, kteří berou hledání partnera jen jako hru. Na placených seznamkách bude zaregistrováno méně uživatelů, než na seznamkách zdarma. Můžete si však být jisti tím, že tito uživatelé budou hledat samé co vy – vážný vztah.

Placené seznamky se o databáze uživatelů starají. Profily manuálně prověřují, nevhodné uživatele z databáze odstraňují, neaktivní profily deaktivují. Pokud má seznamka navíc českou telefonickou nebo emailovou podporu, pomáhají vám administrátoři s řešením vašich dotazů ohledně fungování seznamky a seznamování.

Profily na placených seznamkách jsou ve většině případů veřejnosti nepřístupné. Nemusíte se tedy obávat, že by vás na nich našel někdo, kdo se chce na seznamku jen ze zvědavosti podívat. Uživatelé se na ně musí nejprve zaregistrovat a uhradit členský poplatek, aby viděli všechny informace v profilu a ostré fotografie. Seznamování na placených seznamkách je oproti seznamování na seznamkách zdarma bezpečné.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt