Recenze Yellobar

Počet uživatelů 80%
Přehlednost stránek 72%
Kvalita služeb 73%
Bezpečnost seznamky 79%
 • Země původu:

  Česká Republika

 • Mobilní aplikace:

  ne

 • Automatické strhávání plateb:

  ne

 • Česká zákaznická podpora:

  pouze kontaktní formulář

76%

celkové hodnocení

Výhody

 • seznamka pro vážné seznámení
 • rychlá a jednoduchá registrace
 • neplatí se měsíční členství, ale registrační poplatek
 • po úhradě registračního poplatku možnost číst a psát zprávy
 • blog s články o seznamování

Nevýhody

 • seznamování pod přezdívkami
 • účet se nezruší okamžitě, ale až po 30 dnech od deaktivace
 • za zviditelnění inzerátu na hlavní stránce se musí platit – 29 Kč / 3 dny
 • dobití kreditu je možné pouze platební kartou
 • chybí mobilní aplikace

O seznamce Yellobar

Yellobar je česká seznamka určená pro uživatele hledající vážný vztah. Registrace do seznamky je velmi rychlá a jednoduchá. Do seznamky se registrujete pod přezdívkou, což může někomu vyhovovat, někomu vadit. Není zde kladen důraz na uvádění skutečných osobních údajů. Každý profil musí obsahovat minimálně jednu profilovou fotografii. Ta je administrátory kontrolována. Po vytvoření registrace si můžete profil ještě doplnit.

Registrace do seznamky je zpoplatněna. Každý uživatel si tak musí uhradit jednorázový registrační poplatek. Na seznamce Yellobar se neplatí za prémiové měsíční členství, ale za zveřejnění inzerátu. Chcete-li se tedy na seznamce zviditelnit, musíte si inzerát zaplatit. Inzerát platí vždy 3 dny, poté je nutné doplnit kredit a provést novou aktivaci inzerátu. Každý inzerát je administrátory schvalován

Domovská stránka Yellobar
Domovská stránka Yellobar

Pro koho je seznamka Yellobar určená

Seznamka je určená pro uživatele hledající vážný vztah, nikoliv sex. Mohou se na ní registrovat muži i ženy starší 18 let. Horní věková hranice není uvedena. Poměr mužů a žen je na seznamce vyrovnán.

Filtrování partnerů na seznamce Yellobar
Filtrování partnerů na seznamce Yellobar

Zákaznická podpora Yellobar

Seznamka Yellobar nenabízí telefonickou ani emailovou podporu. Kontaktní údaje nejsou nikde uvedené. Na stránkách je zveřejněn jen kontaktní formulář.

Stránka pro přihlášení uživatelů Yellobar
Stránka pro přihlášení uživatelů Yellobar

Prémiové členství na seznamce Yellobar

Vstupní registrační poplatek na Yellobar je 199 Kč. Ten je povinný pro každého zaregistrovaného uživatele. Bez něko němůžete číst ani psát zprávy. Za registraci do seznamky získáte 50 kreditů, které pak můžete použít pro aktivaci inzerátů. Díky inzerátům se můžete zviditelnit na hlavní stránce, ale i všech podstránkách.Cena inzerátu je 29 kreditů (Kč) na 3 dny. První inzerát tedy díky volným kreditům neplatíte, další už ano. Kredit je možno doplnit pouze pomocí platební karty a to vždy ve výši 100 kreditů (100 Kč). Nevyužitý kredit propadá.

Kreditový systém Yellobar
Kreditový systém Yellobar

Jak se registrovat na Yellobar

Registrace do seznamky probíhá na stránce Yellobar. Na vyplnění vstupních informací postačí pár minut. Do profilu je zapotřebí uvést emailová adresa, přezdívka, pod kterou budete na seznamce vystupovat, pár osobních údajů a nahrát profilovou fotografii. Ta je administrátorem kontrolována a je povinná.

Po tomto rychlém zaregistrování do seznamky, vám přijde aktivační email s informací, jak si uhradit vstupní registrační poplatek. Teprve pak budete moci přijímat a odesílat zprávy.

Dále jezapotřebí vytvořit si tzv. „popisek profilu“, tzn., že o sobě musíte napsat pár vět, do max. délky 500 znaků.

„Vylepšený profil“ obsahuje povinné a nepovinné položky. Pokud povinné položky nevyplníte, nebudete si moci prohlížet profily ostatních uživatelů.

Hlavni stránka po přihlášení do Yellobar
Hlavni stránka po přihlášení do Yellobar

Typy lidí na Yellobar

Na Yellobar se mohou seznamovat muži i ženy heterosexuálního zaměření, gayové i lesbičky. Jsou otevřeni všem sexuálním orientacím.

Jak zrušit profil na seznamce Yellobar

Profil na seznamce Yellobar je možné kdykoliv deaktivovat. Po deaktivaci se profil ostatním uživatelům přestane v nabídce zobrazovat. Pokud se během 30 denní lhůty do profilu nepřihlásíte, profil je z databáze pro neaktivitu vymazán.

Zaregistrujte se na Yellobar ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Yellobar
Sending
User Review
3.21 (80 votes)