Jak zrušit členství na seznamce?

Zrušení prémiového (VIP) členství na seznamce a následné zrušení celého uživatelského profilu, je kapitola sama pro sebe. Z tohoto důvodu všem uživatelům doporučujeme, aby si před registrací na vybranou seznamku přečetli důkladně obchodní podmínky nebo alespoň uživatelské recenze. Obdobnou službu vám poskytnou i kvalitní srovnavače seznamek, které se touto problematikou detailně zabývají.

Automatické prodlužování členství

Velká část online seznamek automaticky prodlužuje prémiové členství a strhává z účtu uživatelů platby členství na další období. Na takové podvodné seznamky si dejte pozor! Jedná se především o zahraniční seznamky, u nichž musíte doručovat písemnou výpověď s dostatečným časovým předstihem na adresu sídla do zahraničí. Pokud tak neučiníte, očekávejte, že vám tyto podvodné seznamky mohou strhnout z účtu i tisícové částky. Pokud si zablokujete platební kartu, kterou jste prováděli úhradu členství, můžete očekávat, že se u vás doma objeví brzo exekutor.

Není seznamka jako seznamka

Ideální je tedy registrovat se na takovou seznamku, která automatické obnovy členství neprovádí. Jednou z takových seznamek je česká seznamka ELITE Date, na níž si můžete zrušit svůj profil kdykoliv uznáte za vhodné.

Tato seznamka si zakládá na férovosti. Pokud si své členství sami znovu neobnovíte a nepoukážete na účet další platbu, automaticky prémiové členství deaktivují a nastaví na něm zpět základní členství s omezenými funkcemi seznamky. Následně už bude jen na vás, jak s vaším profilem na seznamce naložíte.

Uživatelé mají funkci „Odstranění účtu“ ve svých profilech. Žádná výpověď členství není na této seznamce zapotřebí. Se zrušením profilu zaniká i aktivované prémiové členství. Zrušení profilu a prémiového členství je tedy otázkou jedné minuty.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt