Recenze Elite Date

Počet uživatelů 97%
Přehlednost stránek 92%
Kvalita služeb 98%
Bezpečnost seznamky 100%
 • Země původu:

  Česká Republika

 • Mobilní aplikace:

  ano

 • Automatické strhávání plateb:

  ne

 • Česká zákaznická podpora:

  ano (email, telefon)

97%

celkové hodnocení

Výhody

 • česká seznamka pro nezadané
 • pouze vážné seznámení
 • příznivá cena za seznamování
 • manuálně ověřované profily
 • moderní uživatelské prostředí
 • telefonická a emailová podpora 365 dní v roce
 • vysoká úspěšnost při seznamování
 • pouze aktivní členové
 • zrušení profilu bez výpovědi
 • neobnovují členství
 • mobilní aplikace
 • rozsáhlý blog se zajímavými tipy na seznámení
 • žádné reklamy

Nevýhody

 • čtení a psaní zpráv jen v rámci placeného členství
 • ostré fotografie vidí jen platící uživatelé
 • nejkratší prémiové členství je na 3 měsíce

O seznamce Elite Date

ELITE Date je česká seznamka určená pro vážné seznámení s partnerem na úrovni. Působí v České republice, na Slovensku a ve Španělsku. Flirt ani nezávazný sex na ní nehledejte. Registrace do seznamky je zdarma. Díky jednoduché registraci a přívětivému uživatelskému prostředí si získala ELITE Date oblibu u všech věkových kategorií. Partneři jsou uživatelům navrhování na základě psychometrického vstupního testu nebo dle kritérií, která si sami nastaví do filtrů.

Na ELITE Date nanajdete falešné profily. Všechny uživatelské profily jsou zde každý den manuálně prověřované. Profily nejsou veřejně přístupné. Neaktivní profily jsou po čase deaktivovány.

ELITE Date nabízí 3 druhy placeného členství (3, 6 a 12 měsíců). Automatické obnovy členství neprovádí. Nestrhávají z účtu žádné další platby bez vědomí uživatelů. Profil lze zrušit kdykoliv bez písemné výpovědi přímo v uživatelském účtu.

ELITE Date nabízí jako jediná seznamka českou telefonickou a emailovou podporu 365 dní v roce.

Domovská stránka Elite Date
Domovská stránka Elite Date

Pro koho je seznamka Elite Date určená

Seznamka Elite Date je určená pro uživatele, kteří hledají vážný vztah. V nabídce partnerů najdete především uživatele středního věku. Na seznamku se však mohou registrovat i studenti a senioři. Minimální věková hranice je 18 let, maximální není uvedena. Seznamka je určena pro uživatele bez závazků – tedy svobodné, rozvedené, ovdovělé.

Hlavni stránka po přihlášení na Elite Date
Hlavni stránka po přihlášení na Elite Date

Zákaznická podpora v Elite Date

ELITE Date nabízí jako jediná česká seznamka telefonickou a emailovou podporu. Telefonická podpora funguje v pracovní dny od 9 do 17 hodin, emailová podpora 365 dní v roce. Na stránkách mají navíc sestaven přehled nejčastějších uživatelských dotazů (FAQ), takže si můžete najít odpověď na svůj dotaz okamžitě také sami.

Chat na Elite Date
Chat na Elite Date

Typy lidí na seznamce Elite Date

Na Elite Date se mohou seznamovat muži i ženy heterosexuálního zaměření, gayové i lesbičky. Seznamku využívají hlavně uživatelé na úrovni (středoškoláci, vysokoškoláci, podnikatelé, lékaři, manažeři….). 99 % uživatelů na seznamce odpovídá národnosti, se kterou se chcete seznamovat, tzn., že v české databázi jsou zaregistrování především Češi, ve slovenské Slováci a ve španělské Španělé. Pokud se tedy chcete seznamovat s uživatelem stejné národnosti, máte zde velkou šanci na seznámení. Cizinců je zde registrováno minimum. Poměr mužů a žen je na ELITE Date vyrovnaný.

Vyhledávací parametry na Elite Date
Vyhledávací parametry na Elite Date

Jak se registrovat na Elite Date

Registrace probíhá na stránce ELITE Date. V prvním kroku je potřeba vyplnit cca 5 minutový osobnostní dotazník (otázky týkající se věku, vzdělání, povolání, výšky, rodinného stavu, zálib…). Poté je zapotřebí ověřit emailovou adresu a nahrát si do profilu osobní fotografii. Tím si vytvoříte kompletní profil a pak už můžete začít seznamku využívat.

Uživatelský účet je možno propojit s Facebookem a usnadnit si tak registraci a přihlašování.

Všechny informace o jednotlivých uživatelích naleznete v jejich profilech. Partneři jsou uživatelům navrhování dle výsledků psychologického testu a dle požadavků, které si nastaví do filtrů.

Stránka pro přihlášení uživatelů Elite Date
Stránka pro přihlášení uživatelů Elite Date

Prémiové členství na Elite Date

Registrace na seznamku je zdarma. Zdarma je možné zjistit, jak seznamka funguje, otestovat si prostředí seznamky a vyfiltrovat si, kolik uživatelů odpovídá tomu, co hledáte. Plná funkčnost seznamky (čtení a psaní zpráv, možnost vidět fotografie ostře) je zpoplatněná. ELITE Date nabízí 3 typy prémiového členství. Cena za 3 měsíce je 1050 Kč, za 6 měsíců 1200 Kč a za 12 měsíců 1500 Kč. Ceny za prémiové členství jsou oproti jiným seznamkám velmi příznivé. Členství je možno zakoupit i za zajímavé akční ceny.

Registrační formulář na Elite Date
Registrační formulář na Elite Date

Jak zrušit profil na seznamce Elite Date

Na ELITE date nemusíte doručovat písemnou výpověď. Profil si můžete smazat sami ve svém vlastním účtu nebo pomocí emailu na administrátorkou podporu. K automatickým obnovám členství na ELITE Date nedochází. Prémiové členství je ukončeno automaticky po vypršení předplaceného období. Díky tomu je považována ELITE Date za férovou seznamku. Nesnaží se udržet uživatele v databázi za každou cenu. O setrvání v databázi si rozhodují uživatelé sami.

Blog a poradna na Elite Date
Blog a poradna na Elite Date

Zaregistrujte se na Elite Date ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Elite Date
Sending
User Review
3.52 (326 votes)