Recenze Seznamte se

Počet uživatelů 65%
Přehlednost stránek 46%
Kvalita služeb 72%
Bezpečnost seznamky 61%
 • Země původu:

  Česká Republika

 • Mobilní aplikace:

  ano iDating.cz

 • Automatické strhávání plateb:

  ano

 • Česká zákaznická podpora:

  ano (jen kontaktní formulář)

61%

celkové hodnocení

Výhody

 • mobilní aplikace
 • partnerská shoda dle znamení zvěrokruhu
 • fotoseznamka
 • ženy prémiové členství neplatí
 • zobrazení online uživatelů a chatování

Nevýhody

 • z části veřejné profily (jsou vidět na hlavní stránce)
 • profily nejsou kontrolované
 • písemná výpověď členství
 • automatické prodlužování členství
 • chybějící podpora uživatelům
 • zobrazují se i nedokončené registrace
 • muži musí za seznamování platit

O seznamce Seznamte se

Seznamovací portál Seznamte.se je určený nejen pro hledání vážného vztahu, ale také flirtu. Registrace a některé služby seznamky jsou zdarma. Seznamka Seznamte.se je zdarma pro ženy. Muži za seznamování na této seznamce musí zaplatit. Patneři jsou navrhováni na základě výsledků osobnostního testu. Profily na seznamce jsou částečně přístupné už z hlavní strany.

Seznamte.se nabízí navíc tzv. „fotoseznamku“. V této části seznamky můžete vyhodnotit profilové obrázky ostatních uživatelů a rovnou je kontaktovat. Další zvlášností této seznamky je možnost zjistit shodu s partnerem podle znamení zvěrokruhu.

Placené členství musí být zrušeno předem písemně. Pokud tak uživatelé neučiní, dochází k automatickému prodlužování členství. Týká se to plateb provedených platební kartou.

Seznamka Seznamte.se nenabízí českou telefonickou ani emailovou podporu.

Domovská stránka Seznamte se
Domovská stránka Seznamte se

Pro koho je seznamka Seznamte se určená

Seznamka je určena pro osoby, které hledají vážný vztah, flirt, nové přátelé, ale i milenecký vztah. Na seznamce se mohou seznamovat uživatelé všech věkových kategorií. Na seznamce je více mužů než žen (poměr 55 : 45).

Osobnostní dotazník Seznamte se
Osobnostní dotazník Seznamte se

Typy lidí na Seznamte se

V Seznamte se se mohou seznamovat ženy i muži heterosexuálního zaměření, gayové i lesbičky. Jsou otevřeni všem sexuálním orientacím.

Hlavní stránka po přihlášení do Seznamte se
Hlavní stránka po přihlášení do Seznamte se

Prémiové členství na seznamce Seznamte se

Ženy mají všechny funkce na seznamce zdarma. Muži mají pouze omezený přístup do profilů, mohou rozesílat omezený počet zpráv a mohou sdělovat ostatním členům omezené množství kontaktních údajů. Pokud chtějí na seznamce posílat více než 5 zpráv, chtějí neomezeně vyhledávat uživatelky, chtějí předávat telefonní čísla a emaily, je zapotřebí, aby si aktivovali prémiové členství. Muži mají na výběr z těchto možností – 1 týden za 99 Kč, 1 měsíc za 349 Kč, 3 měsíce za 899 Kč, 6 měsíců za 1499 Kč a 12 měsíců za 2699 Kč.

Zákaznická podpora Seznamte se

Seznamka Seznamte.se nenabízí telefonickou ani emailovou podporu. Kontaktní údaje nejsou nikde uvedené. Na stránkách je zveřejněn jen kontaktní formulář.

Profil uživatele Seznamte se
Profil uživatele Seznamte se

Jak se registrovat na Seznamte se

Registrace probíhá na stránce Seznamte.se. Registrace je velmi rychlá. Vyplníte přezdívku, email, heslo, datum narození a kraj, ze kterého pocházíte. Pak svůj profil aktivujete.

V dotazníku následně vyplníte otázky z oblastí obecné, vzhled, zájmy, charakter a partnerská shoda. V části „partnerská shoda“ vyplníte, jaký by měl váš partner být. Po vyplnění dotazníku vám systém vybere 100 partnerů (partnerek), se kterými jste dosáhli nejlepšího souladu. Dotazník je zapotřebí vyplňovat rovnou pečlivě. Pokud totiž dotazník po dokončení znovu upravíte, musíte na vygenerování nových návrhů počkat celý měsíc.

V systému vidíte osoby, které už mají vyplněný dotazník, ale také osoby, které ho ještě kompletně nevyplnili.

Profily na seznamce jsou částečně přístupné už z hlavní stránky. Pro zobrazení všech vyplněných údajů o daném uživateli už musíte být registrovaní.

Jak zrušit profil na seznamce Seznamte se

Placené členství na seznamce je zapotřebí vypovědět písemně na sídlo společnosti. Před odesláním výpovědi je zapotřebí informovat o této skutečnosti také podporu seznamky. Pokud tak neučiníte do 14 dnů o uzavření smlouvy, bude vám prodlouženo členství o stejnou dobu, jako jste měli předchozí přeplatné. Členství se obnovuje pouze v případě úhrady platební kartou. U ostatních forem platby nikoliv. Pozor však, ceny za členství jsou v případě platby SMS, složenkou nebo bankovním převodem o několik set vyšší. Pokud jste neměli placené členství, lze profil smazat kdykoliv na podpoře seznamky.

Blog na Seznamte se
Blog na Seznamte se

Zaregistrujte se na Seznamte se ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Seznamte se
Sending
User Review
3 (35 votes)