Kam na první rande?

Nastal čas, kdy se máte s partnerem / partnerkou prvně sejít? Chcete vybrat pro první schůzku nějaké pěkné místo, ale bojíte se, aby nebylo příliš obyčejné nebo naopak příliš extravagantní? Podívejte se na naše tipy a užijte si originální rande!

Místo pro první schůzku by mělo být takové místo, kde nebude nuda a  kde budete mít prostor na popovídání si a vzájemné poznávání. Nedoporučujeme tedy bary, diskotéky, rodinné oslavy, ani velké párty u přátel.

Netypická „kavárna“

Na večeři do restaurace, na skleničku do vinárny nebo na šálek lahodné kávy, chodí v podstatě každý. Chcete-li vymyslet něco originálnějšího, ale zároveň se tak trochu držet při zemi, udělejte kompromis. Pozvěte svou partnerku / svého partnera do nějakého zajímavého podniku v blízkém okolí. Třeba do kočičí kavárny, čajovny, raw kavárny, mléčného baru nebo čokoládovny.

Jděte do parku

Jste-li oba milovníci pohybu a čerstvého vzduchu, vyjděte si na první schůzku do parku. Proč právě do parku? Protože je to velmi jednoduché na vymýšlení a zároveň dosti neobvyklé místo pro randění. V parku se můžete jen tak procházet a povídat si, můžete si zahrát frisbee, můžete jít společně vyvenčit psa, můžete si udělat piknik na dece na trávníku, můžete si sednout na lavičku a přitom diskutovat o životě. V parku se dá dělat překvapivá spousta věcí. Zapojte tedy fantazii a vaše první společné rande si maximálně užijte.

Navštivte místní dominantu

Pokud váš protějšek miluje historii, pozvěte ho / ji na prohlídku vašeho města nebo vesnice. Pokud u vás nic zajímavého k vidění není, najděte si v okolí nějaký významný „bod“, ke kterému se váže zajímavá místní pověst. Na schůzku se budete muset trochu připravit, ale pokud se vám „výlet“ vydaří, získáte 100% plusové body za snahu a originalitu.

Vyjděte si za kulturou

Vzít někoho na rande do kina, je už trochu „ohrané“. Pokud však máte tu čest s milovnicí / milovníkem kultury, domluvte si schůzku na den, kdy se u vás koná nějaká zajímavá kulturní akce. Co si zajít do místního ochotnického divadla, galerie, nebo třeba na výstavu? Po výstavě nebo po divadle můžete ještě posedět u šálku kávy nebo skleničky dobrého vína a popovídat si o budoucnosti.

Zajděte si na „nákupy“

Že je to trochu zvláštní místo na první rande? Je, ale zkusit to můžete! Zvyk, jen tak se toulat po nákupním centru, se pomalu stává čím dál populárnějším. Jsou zde obchody, restaurace, občerstvení, kina a v těch modernějších centrech se najdou i příjemná zákoutí k posezení. V obchodních domech se často konají různé akce a vystoupení. Navrhněte, že potřebujete poradit s výběrem oblečení a poproste ji / ho o pomoc. Pokud ovšem ani jeden nejste na toulání se po obchoďácích stavění, vyberte raději jiné místo, kam společně vyrazíte.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt