Recenze Singles 50

Problémy se seznamkou Singles 50!

Společnost dTest zabývající se ochranou spotřebitelů a jejich práv připravuje na tuto seznamku žalobu z důvodu protiprávního jednání, zejména automatického prodlužování plateb a komplikované (ne)možnosti ukončení placeného členství.

Více o podvodných seznamkách

Neriskujte a vyberete si některou z férových seznamek.

Férové a spolehlivé seznamky

Počet uživatelů 70%
Přehlednost stránek 81%
Kvalita služeb 34%
Bezpečnost seznamky 47%
 • Země původu:

  Lucembursko

 • Mobilní aplikace:

  ano

 • Automatické strhávání plateb:

  ano

 • Česká zákaznická podpora:

  ne

58%

celkové hodnocení

Výhody

 • široká uživatelská základna
 • seznamka pro zralé uživatele
 • mobilní aplikace
 • vidíte, kdo je online
 • můžete si vybrat, kdo uvidí vaše fotografie

Nevýhody

 • jen pro uživatele starší 40 let
 • čtení a psaní zpráv jen v rámci placeného členství
 • ostré fotografie vidí jen platící uživatelé
 • drahé VIP členství
 • automatické obnovy členství
 • automatické strhávání plateb
 • zrušení profilu pouze písemnou formou

O seznamce Singles 50

Seznamka Singles50 je zahraniční seznamka určená pro zralé uživatele hledající vážný partnerský vztah. Poskytovatelem služeb na této seznamce je stejná společnost jako u seznamky Academic Singles, be2, c-Date a New Honey.

Registrace na seznamku je zdarma. Plná funkčnost seznamky je zpoplatněná. Singles50 nabízí tři typy prémiového členství. V porovnání s ostatními seznamkami patří Singles50 mezi poměrně drahé seznamky. Dle obchodních podmínek je VIP členství automaticky obnovované. Profil lze zrušit jen písemnou formou, tj. dopisem do Lucemburska.

Seznamka Singles50 nabízí mobilní aplikaci, takže se můžete seznamovat kdekoliv a kdykoliv. Uživatelskou podporu v českém jazyce tato seznamka nenabízí.

Singles 50 domovská stránka
Singles 50 domovská stránka

Pro koho je seznamka Singles 50 určená

Seznamka Singles50 je určená pro uživatele obou pohlaví. Mohou se na ni registrovat pouze uživatelé starší 40 let. Jedná se o seznamku zaměřenou na vážné seznámení, nikoliv flirt a sex. Na seznamce je vyrovnaný poměr mužů a žen.

Jak zrušit profil na seznamce Singles 50

Profil s omezeným základním členstvím si můžete zrušit sami ve svém vlastním účtu v záložce Nastavení – Deaktivovat profil. Pokud jste, ale využili VIP služeb a nechcete, aby bylo členství automaticky obnovované, musíte členství písemně vypovědět. Výpověď musí být sepsána písemně a zaslaná na adresu firmy do Lucemburska. Pokud smlouvu nestihnete včas vypovědět, dle obchodních podmínek vám strhnou peníze z účtu na další období.

Prémiové členství na seznamce Singles 50

Pokud chcete využívat seznamku naplno, musíte si aktivovat VIP členství. Prémiové funkce vám umožní vidět fotografie ostře, číst a psát zprávy a vidět, který uživatel je právě online. Na výběr máte ze 3 možností. Měsíční členství stojí 149 Kč, půlroční 3 294 Kč, roční pak 4 788 Kč.

VIP členové zde navíc mohou hrát hru: „Láska na první lajk“, což znamená, že můžete objevovat profily, které se nedostaly na váš seznam doporučených kontaktů. Pokud se vám bude někdo ve hře líbit, můžete mu poslat srdce.
.

Jak se registrovat na Singles 50

Registrace se provádí na stránce Singles50. Zaregistrování je zdarma. Nejprve musíte vyplnit registrační dotazník a potvrdit emailovou adresu. Během pár minut je registrace dokončená. Následně jste vyzváni k doplnění profilové fotografie. Sami si můžete zvolit, kdo vaši fotografii na seznamce uvidí. Mohou ji vidět buď všichni uživatelé nebo jen ti vybraní. Čím lépe dotazník vyplníte, tím větší šanci na seznámení máte.

Funkce, které jsou zdarma, jsou velmi omezené. Bez aktivace VIP členství neuvidíte fotografie ostře a nebudete moci číst ani posílat zprávy.

Zákaznická podpora Singles 50

Seznamka Singles50 nenabízí uživatelům telefonickou ani emailovou podporu v českém jazyce.

Zaregistrujte se na Singles 50 ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Singles 50
Sending
User Review
2.59 (27 votes)