Recenze New Honey

Problémy se seznamkou New Honey!

Společnost dTest zabývající se ochranou spotřebitelů a jejich práv připravuje na tuto seznamku žalobu z důvodu protiprávního jednání, zejména automatického prodlužování plateb a komplikované (ne)možnosti ukončení placeného členství.

Více o podvodných seznamkách

Neriskujte a vyberete si některou z férových seznamek.

Férové a spolehlivé seznamky

Počet uživatelů 61%
Přehlednost stránek 48%
Kvalita služeb 38%
Bezpečnost seznamky 29%
 • Země původu:

  Lucembursko

 • Mobilní aplikace:

  ne

 • Automatické strhávání plateb:

  ano

 • Česká zákaznická podpora:

  ne

44%

celkové hodnocení

Výhody

 • příjemné uživatelské prostředí
 • měsíční členství na zkoušku
 • můžete si zvolit, kdo uvidí vaše fotografie
 • fotografie jsou schvalovány
 • vyrovnaný poměr mužů a žen
 • ženy za seznamování neplatí

Nevýhody

 • málo aktivních profilů
 • dražší prémiové členství
 • seznamka na sex a flirt – nezávazné vztahy
 • automatické obnovy členství
 • automatické strhávání plateb
 • zrušení profilu pouze písemnou formou
 • chybí podpora v českém jazyce a telefonická podpora
 • nabídka profilů je omezena na 20 uživatelů / den

O seznamce New Honey

Seznamka New Honey je zahraniční placená erotická seznamka. Je určena především pro ty z vás, kteří hledají milenecký vztah. Jedná se o diskrétní seznamku určenou nejen pro nezadané.

Poskytovatelem služeb na této seznamce je stejná společnost jako u seznamky Academic Singles, Singles 50, c-date a be2.

Registrace na seznamku New Honey je zdarma. Na seznamce New Honey mají ženy členství zdarma. Muži si musejí aktivovat VIP členství. Seznamka nabízí tři typy prémiového členství. Členství je automaticky obnovované. Profil lze zrušit jen písemnou formou, tj. dopisem do Lucemburska.

Seznamka nabízí mobilní aplikaci. Na seznamce nefunguje uživatelská telefonická ani emailová podpora v českém jazyce.

New Honey domovská stránka
New Honey domovská stránka

Pro koho je seznamka New Honey určená

Seznamka New Honey je určena pro uživatele starší 25 let. Tato seznamka má širokou uživatelskou základnu z celého světa. Najdete zde nejen zahraniční uživatele (v řádech milionů), ale i Čechy (v řádech tisíců). Poměr mužů a žen je poměrně vyrovnaný. Seznamka New Honey je určena pro flirtování a prožívání milostných aférek. Vážné seznámení zde raději nehledejte. Většina uživatelů touží po erotickém vztahu.

Jak zrušit profil na seznamce New Honey

Pokud jste si neuhradili prémiové členství, můžete svou působnost na seznamce New Honey ukončit v záložce Nastavení – Deaktivovat profil – Deaktivovat. Pokud jste ale měli prémiové členství uhrazené, musíte zaslat písemnou výpověď členství a smluvního vztahu na adresu do Lucemburska.

Pokud smlouvu nestihnete včas vypovědět, dle obchodních podmínek vám prodlouží VIP členství na další období.

Typy lidí na seznamce New Honey

Registrovat se mohou nejen nezadaní uživatelé, ale i uživatelé, kteří žijí ve vztahu nebo v manželství. Prostě všichni ti, kteří si chtějí užít nezávazného sexu bez ohledu na svůj rodinný stav.

Zákaznická podpora New Honey

Seznamka New Honey nenabízí telefonickou ani emailovou podporu v českém jazyce.

Prémiové členství na seznamce New Honey

V základní verzi toho moc neuděláte. Pokud chcete využívat všech funkcí seznamky (číst a psát zprávy, prohlížet si fotografie ostatních uživatelů, prohlížet si erotickou galerii, mít neomezený přístup k návrhům partnerů…), musíte si aktivovat prémiové členství.

Na seznamce New Honey mají ženy členství zdarma, muži si musejí aktivovat VIP členství. V nabídce naleznete členství na 1 měsíc, 3 měsíce nebo 6 měsíců. Měsíční členství na vyzkoušení seznamky stojí 180 Kč, 3 měsíční členství 1 797 Kč, půlroční členství 2 394 Kč. Prémiové členství je na této seznamce automaticky obnovované.

Každý den můžete odpovědět na otázku dne a zahrát si hru „Sexy nebo ne“. V této hře pak můžete  vyjádřit sympatie ostatním uživatelům lajkem.

Jak se registrovat na New Honey

Registraci si vytvoříte na stránce New Honey. Za vytvoření účtu na seznamce neplatíte. Nejprve je zapotřebí uvést do profilu váš rodinný stav, datum narození, přezdívku, kraj a město, ze kterého pocházíte a ze kterého vám budou následně navrhováni partneři. Při registraci vyplníte do profilu také popis vaší postavy a to, jaké máte povahové rysy. Na závěr ještě uvedete, co vlastně na seznamce New Honey hledáte, zda flirt, poměr nebo vztah a jaký typ partnera / partnerky vás přitahuje.

Profil můžete po dokončení registrace kdykoliv upravovat. U osobních fotografií si můžete vybrat, zda je chcete nechat pro všechny uživatele rozmazané nebo komu fotografie zobrazíte ostře. Fotografie jsou na seznamce New Honey kontrolované.

Zaregistrujte se na New Honey ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení New Honey
Sending
User Review
2 (2 votes)