Recenze C-date

Problémy se seznamkou C-date!

Společnost dTest zabývající se ochranou spotřebitelů a jejich práv připravuje na tuto seznamku žalobu z důvodu protiprávního jednání, zejména automatického prodlužování plateb a komplikované (ne)možnosti ukončení placeného členství.

Více o podvodných seznamkách

Neriskujte a vyberete si některou z férových seznamek.

Férové a spolehlivé seznamky

Počet uživatelů 79%
Přehlednost stránek 55%
Kvalita služeb 28%
Bezpečnost seznamky 34%
 • Země původu:

  Lucembursko

 • Mobilní aplikace:

  ano

 • Automatické strhávání plateb:

  ano

 • Česká zákaznická podpora:

  ne

49%

celkové hodnocení

Výhody

 • široká uživatelská základna
 • vidíte, kdo je online
 • s uživateli můžete chatovat
 • můžete si vybrat, komu zobrazíte fotografie
 • mobilní aplikace

Nevýhody

 • seznamka pro flirt a nezávazný sex
 • dražší VIP členství
 • automatické obnovy VIP členství
 • automatické strhávání plateb
 • zrušení profilu pouze písemnou formou

O seznamce C-date

Seznamka c-date je zahraniční seznamka určená pro ty uživatele, kteří nehledají vážný vztah, ale spíše flirt, nezávazné rande, „pokec“ nebo sex. Pokud tedy chcete poznat nové lidi, kteří se nechtějí vázat, zaregistrujte se právě na tuto seznamku. Najdete tu uživatele na dlouhodobý flirt, ale také na sex na jednu noc. Na seznamce je registrováno více než 36 milionů členů z celého světa.

Poskytovatelem služeb na této seznamce je stejná společnost jako u seznamky Academic Singles, be2, Singles50 a New Honey.

Registrace na seznamku je zdarma. Za plnou funkčnost seznamky si musíte zaplatit. Seznamka c-date nabízí tři typy prémiového členství. Dle obchodních podmínek provádějí automatické obnovy členství. Profil lze zrušit jen písemnou formou, tj. dopisem do Lucemburska.

Seznamka nabízí mobilní aplikaci. Na seznamce nefunguje telefonická ani emailová podpora v českém jazyce.

C-date domovská stránka
C-date domovská stránka

Pro koho je seznamka C-date určená

Seznamka c-date je určená pro muže i ženy, kteří hledají milenecký poměr. Ať už na jednu noc nebo dlouhodobý sexuální vztah. Poměr můžu i žen je na seznamce vyrovnaný. Spodní věková hranice je 18 let, horní věková hranice není na seznamce uvedená. Seznamka c-date je vhodná pro studenty, uživatele středního věku i důchodce.

Prémiové členství na seznamce C-date

Bez prémiového členství je seznamka velmi omezená. Pokud budete chtít využívat všech funkcí seznamky, musíte si uhradit VIP členství. Seznamka c-date nabízí 3 varianty členství – 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců. Měsíční členství stojí 180 Kč, 3 měsíční 1 797 Kč, půlroční 2 394 Kč. S VIP členstvím uvidíte, kdo je na seznamce online, budete moci přijímat a odesílat neomezeně zprávy a uvidíte fotografie ostře.

Zákaznická podpora C-date

Seznamka c-date nenabízí telefonickou ani emailovou podporu v českém jazyce.

Typy lidí na seznamce C-date

V databázi najdete miliony aktivních uživatelů hledající flirt a sex. Registrace jsou z celého světa, což může být pro některé české uživatele nevýhoda, jelikož ti hledají většinou flirt a sex pouze v ČR.

Jak se registrovat na C-date

Registrace probíhá na stránce c-date. Registrace na seznamku je poměrně rychlá. Vyplníte, koho hledáte, za jakým účelem se s dotyčným / dotyčnou chcete seznámit, vyplníte vaše osobní údaje (věk, místo, kde bydlíte, rodinný stav, jak vypadáte…), uvedete váš email a heslo. Jakmile potvrdíte emailovou adresu, registrace je dokončená. Za zaregistrování na seznamku c-date neplatíte.

Po registraci můžete svůj profil ještě doplňovat a upravovat. U publikovaných fotografií si můžete sami vybrat, zda se zobrazí všem uživatelům nebo jen těm, kterým chcete. Do profilu si můžete doplnit také informace o tom, jaký erotický typ jste, jak si představujte první setkání nebo to, jak by měl váš partner / vaše partnerka vypadat.

Seznamka c-date vám nalezne vhodné protějšky s podobnými požadavky na flirt, jako máte vy. Pak už záleží jen na vás, zda se s navrženými uživateli na schůzce domluvíte nebo nikoliv.

Na seznamce c-date probíhá seznamování také formou hry. Jedná se o hru: „Sexy nebo ne?“, při níž dáváte uživatelům, kteří se vám líbí „palec nahoru“.

Jak zrušit profil na seznamce C-date

Profil s omezeným základním členstvím si můžete zrušit sami ve svém vlastním účtu v záložce Nastavení – Deaktivovat profil. Pokud jste ale využili VIP služeb a nechcete, aby bylo členství automaticky obnovované, musíte členství písemně vypovědět. Výpověď musí být sepsána písemně a zaslaná na adresu firmy do Lucemburska. Pokud smlouvu nestihnete včas vypovědět, dle obchodních podmínek vám prodlouží VIP členství o půl roku, bez ohledu na to, zda jste si zakoupili měsíční, 3 měsíční nebo půlroční. A samozřejmě vám také strhnou peníze z účtu na další období.

Zaregistrujte se na C-date ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení C-date
Sending
User Review
1.75 (4 votes)