Recenze Be2

Problémy se seznamkou Be2!

Společnost dTest zabývající se ochranou spotřebitelů a jejich práv připravuje na tuto seznamku žalobu z důvodu protiprávního jednání, zejména automatického prodlužování plateb a komplikované (ne)možnosti ukončení placeného členství.

Více o podvodných seznamkách

Neriskujte a vyberete si některou z férových seznamek.

Férové a spolehlivé seznamky

Počet uživatelů 75%
Přehlednost stránek 52%
Kvalita služeb 30%
Bezpečnost seznamky 63%
 • Země původu:

  Lucembursko

 • Mobilní aplikace:

  ano

 • Automatické strhávání plateb:

  ano

 • Česká zákaznická podpora:

  ne

55%

celkové hodnocení

Výhody

 • vidíte, kdo je právě online
 • možnost seznamování formou hry
 • mobilní aplikace
 • můžete si zvolit, kdo uvidí vaše fotografie
 • česká i zahraniční databáze uživatelů

Nevýhody

 • drahé VIP členství
 • automatické obnovy VIP členství
 • automatické strhávání plateb
 • zrušení profilu pouze písemnou formou
 • chybí podpora v českém jazyce a telefonická podpora
 • fotografie ostatních uživatelů uvidíte až po nahrání vlastních

O seznamce Be2

Seznamka be2 je zahraniční seznamka určená pro ty uživatele, kteří si hledají kamaráda, někoho na pokec nebo vážný vztah. Na seznamce be2 najdete české i zahraniční uživatele.

Poskytovatelem služeb na této seznamce je stejná společnost jako u seznamky Academic Singles, Singles 50, c-date a New Honey.

Na seznamku be2 se můžete zaregistrovat zdarma. Chcete-li využívat všech funkcí seznamky, musíte si aktivovat prémiové členství. Seznamka be2 nabízí tři typy prémiového členství. Dle obchodních podmínek provádějí automatické obnovy členství. Profil lze zrušit jen písemnou formou, tj. dopisem do Lucemburska.

Seznamka nabízí mobilní aplikaci. Na seznamce nefunguje uživatelská telefonická ani emailová podpora v českém jazyce.

Be2 domovská stránka
Be2 domovská stránka

Pro koho je seznamka Be2 určená

Seznamka be2 je určena pro nezadané muže i ženy starší 18 let, hledající vztah. Horní věková hranice registrovaných uživatelů není uvedena. Poměr mužů i žen je na seznamce vyrovnaný. V databázi jsou zaregistrování nejen čeští uživatelé, ale i ti zahraniční.

Jak zrušit profil na seznamce Be2

Pokud nemáte aktivované prémiové členství, můžete si profil zrušit kdykoliv pomocí funkce Deaktivovat profil. V případě, že jste si aktivovali VIP členství a nechcete, aby bylo prodlužované, je zapotřebí vypovědět ho alespoň 14 kalendářních dnů před datem vypršení uhrazeného členství. V opačném případě dojde k jeho automatické obnově. Výpověď členství musí být odeslaná v písemné formě na sídlo společnosti do Lucemburska.

Prémiové členství na seznamce Be2

VIP členové mohou na seznamce be2 vyhledávat potenciálního partnera podle lokality, věku, výšky, vzdělání, ale také dle ročního příjmu. Dále pak mohou hrát hru „Láska na první lajk“, což znamená, že uživatelům, kteří se vám zalíbí, můžete zaslat srdce a těm, kteří vás nikterak nezaujali, pošlete křížek.

Díky prémiovému členství můžete číst a psát zprávy a prohlížet si zpřístupněné fotografie. Prémiové členství se na be2 obnovuje automaticky, na to si dávejte pozor.

Seznamka be2 nabízí 3 typy VIP členství. Měsíční členství stojí 149 Kč, 6 měsíční 3 294 Kč a roční 4 788 Kč. V porovnání s ostatními seznamkami je tedy dosti drahé.

Jak se registrovat na Be2

Registrace probíhá na stránce be2. Zaregistrování je poměrně jednoduché. Vyplníte, zda hledáte muže nebo ženu, základní informace o své osobě, emailovou adresu a heslo. Po potvrzení emailové adresy je registrace hotová.

Následně nahráváte do profilu svou osobní fotografii a vyplňujete osobnostní test. U fotografií si můžete zvolit, zda chcete, aby je viděli všichni uživatelé nebo jen vybraní. Na základě vámi zadaných informací vám seznamka be2 vybere partnery se shodnými nebo podobnými zájmy, životními postoji a hodnotami.

Zákaznická podpora Be2

Seznamka be2 nenabízí telefonickou ani emailovou podporu v českém jazyce.

Zaregistrujte se na Be2 ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Be2
Sending
User Review
2.33 (3 votes)