Tipy na rande v Praze

Hlavní město Praha nabízí nespočet možností, kam můžete pozvat svou novou lásku na rande.  Záleží jen na vás, zda si chcete vyjít na procházku do parku, za kulturou do kina nebo divadla, či zda chcete s partnerem (partnerkou) posedět u skleničky vína nebo dobré kávy v kavárně.

Rande v přírodě

Pokud chcete vyrazit na první rande do přírody, zajděte si na procházku do zeleného údolí Divoká Šárka. Navštívit můžete také Růžový sad na vrcholku Petřína nebo zahrady pod Pražským Hradem. Romantický ostrov Kampa na Vltavě, Petřínské sady, Stromovka, most lásky nad říčkou Čertovkou a mnoho dalších krásných míst v Praze láká také k zamilovaným procházkám ve dvou.

Randění po památkách

Chcete-li navštívit spíše nějaké místní památky, vydejte se na první rande v Praze například na  Pražský hrad, zajděte si ke Katedrále svatého Víta nebo se jděte podívat na Pražský orloj. Za zmínku stojí také zámek Trója, Vyšehrad nebo výlet za Prahu na hrad Karlštejn.

Kulturní rande

Na první rande můžete vyrazit také do nějakého vašeho oblíbeného pražského divadla nebo kina. Lístky si můžete zamluvit v pražském Národním divadle, v Divadle Kampa, v Divadle Járy Cimrmana nebo v kině Cinema City na Floře. Kromě divadla nebo kina můžete navštívit i právě probíhající pražské výstavy obrazů, fotografií….

Kavárny, vinárny, restaurace

Máte-li rádi klasiku, pozvěte svůj protějšek na skleničku vína, šálek dobré kávy nebo nějaký gastronomický zážitek. Rezervujte si stůl ve vaší oblíbené nebo vyhlášené pražské vinárně, kavárně nebo restauraci a užijte si krásný večer při svíčkách. Doporučujeme například stylovou italskou restauraci Ristorante Bonaccia, kavárnu Café Savoy nebo vinárnu Mon Rouge Pif.

Pokud nechcete navštívit žádný vyhlášený podnik, ale přesto si chcete kromě vaší lásky užít dobrého jídla a pití, vemte svého partnera (svou partnerku) třeba na piknik do parku. Získáte tím stoprocentně plusové body za originalitu!

Sportovní rande

Pro ty z vás,  kteří upřednostňují sportovní rande před kulturní schůzkou nebo posezením u sklenky dobrého vína, tu máme také tip. Domluvte se na schůzce například ve Sportcentru Prosek a zajezděte si tu na kolečkových bruslích, zahrajte si tenis, minigolf nebo dělejte cokoliv jiného, co vás bude bavit. I sportovní rande má své kouzlo.

Originální rande v Praze

Chcete svou novou lásku překvapit něčím originálním? Vemte jí na večerní rande do Hvězdárny v Ďáblicích, na příjemné odpoledne do pražské Zoologické zahrady, do Mořského světa v Holešovicích, do Muzea fantastických iluzí na Novém Městě nebo třeba do Muzea čokolády v centru Prahy. Vaší fantazii se meze nekladou!

Tak vzhůru na rande!

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt