Tipy na rande v Hradci Králové

Ptáte se kam na rande v Hradci Králové? Možností máte celou řadu. Hradec Králové nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku. V nabídce naleznete tipy na procházky přírodou, divadla, muzea, projížďku lodí, tipy na restaruace a kavárny, ale navíc i tipy na originální rande.

Originální rande v Hradci Králové

Máte rádi přírodu, vodu a lodě? Vaše polovička též? Pak ji pozvěte na hodinovou romantickou plavbu parníkem. Lodě vyplouvají ze Smetanova nábřeží a plují po Labi až pod kamenný most na Pláckách a zpět. Dalším originálním tipem na rande V Hradci Králové může být návštěva Obřího akvária sladkovodních ryb. Kromě samotného akvária s podvodním tunelem a deštným pralesem je tu otevřena i kavárna Piraňa, kde můžete pozorovat pirani u šálku dobré kávy. Můžete se zde podívat i na krmení ryb potápěčem přímo v nádrži nebo shlédnout film o přírodních krásách z celého světa. V Hradci Králové stojí za zmínku určitě také Hvězdárna a Planetárium a Galaktická a Planetární stezka.

Procházky po Hradci Králové

Pokud chcete strávit svou první schůzku na čerstvém vzdudu a popovídat si o životě, navrhněte procházku městským parkem Jiráskovy sady, který leží na soutoku řek Labe a Orlice. Za cíl si můžete dát dřevěný kostelík sv. Mikuláše. Krásné jsou i tzv. Městské lesy, které nabízejí kousek přírody ve městě. Můžete se tu procházet, sportovat, koupat, rybařit nebo si jen tak povídat v altánku nebo na lavičkách.

Rande ve městě

Za zmínku stojí také procházka po Malém a Velkém náměstí v Hradci Králové, zakončená návštěvou nově zrekonstruované Bílé věže. Nebo se můžete projet turistickým hradeckým vláčkem po městě. Vláček vyjíždí od Muzea východních Čech. Po projížďce nebo procházce si můžete ještě na chvíli sednout do kavárny nebo si vzít zmrzlinu do parku. Záleží jen na vás, jak moc si budete rozumět a jak dlouho spolu budete chtít na první schůzce ještě být.

Kulturní rande

Můžete se zajít podívat do Muzea moderního umění nebo do Muzea východních Čech. Máte-li raději divadlo, zamluvte si lískty do Klicperova divadla nebo Divadla Drak. Kulturní zážitek můžete spojit ještě s pozváním na drink, abyste měli příležitost pohovořit si o životě.

Romantická večeře ve dvou

Pokud se domluvíte na společné večeři, zarezervujte si stůl v nějaké vyhlášené nebo oblíbené královéhradecké restauraci. Doporučujeme restauraci Steak Station Morgan, kde si můžete dát vynikají steaky. Chcete-li trochu exotiky, zajděte si na jídlo do vyhlášené indické restaurace The Royal Maharaja. Těšit se můžete na masové i vegetariánské chody, polévky, jemné či pálivé omáčky. Je jen na vás, na co budete mít daný večer chuť.

Káva, víno, čaj?

Máte obavy, jak vaše první rande dopadne a proto chcete zvolit raději rychlou klasiku? V tom případě si zajděte jen na kávu, čaj nebo jeden drink. Líbit se vám bude určitě v kavárně Diverse Café. Mají zde krásný interiér i posezení na venkovní terase. V nabídce najdete kromě mnoha druhů kávy také zákusky. Pokud se rande nevydaří, můžete po dopití šálku kávy nebo skleničky vína rande ukončit. Pokud ale zjistíte, že si rozumíte, můžete pokračovat na nějaký z výše uvedených tipů a rande si tak ještě o chvíli prodloužit.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt