Tipy na rande v Českých Budějovicích

Jihočeské město České Budějovice skrývá ve svém centru i okolí mnoho turistických zajímavostí. Pokud tedy chcete randit právě zde, máte z čeho vybírat. Svou partnerku (svého partnera) už zajisté z předchozí komunikace dostatečně dobře znáte, takže už určitě tušíte, jaký typ rande by ho (ji) mohl potěšit. Půjdete si spolu posedět a popovídat, zasportovat, užít kulturu nebo se půjdete jen tak projít městem (parkem)?

Na rande za historií města

Máte-li oba rádi historii, vyrazte na rande do Dominikánského kláštera s chrámem Obětování Panny Marie. Za zmínku stojí také budějovické náměstí. Patří mezi největší čtvercové náměstí v ČR. Na náměstí si prohlédněte kašnu a pak zkuste najít v dlažbě zasazený bludný kámen. Poté vyběhněte 225 schodů na Černou věž a podívejte se na město pěkně z výšky. Pokud mezi vámi přeskočí pověstná jiskra, můžete si dát nahoře první pusu.

Pivo, víno, káva, večeře?

S Českými Budějovicemi je pevně spjato pivo Budějovický Budvar. Pokud vám pivo chutná, zamluvte si prohlídku expozice „Příběh budějovického piva“ a užijte si spolu ochutnávku přímo v ležáckém sklepě. Pokud pivu neholdujete, zajděte si na víno nebo kávu do vašeho oblíbeného podniku. Doporučujeme kávové speciality a dezert v kavárně CityCafé, vinný bar V Díře nebo večeři ve vyhlášené restauraci Kozlovna U Zelené ratolesti. Vyzkoušet můžete také historickou Restauraci Karla IV s moderní gastronomií. I zde vám bude určitě chutnat.

Zajeďte si na výlet

Nechcete trávit první rande ve městě? Chcete se trochu projít v přírodě? Pak si zajeďte kousek za České Budějovice třeba na zříceninu hradu Dívčí kámen. Romantiku si užijete i na zámku Hluboká, v nádherně rozkvetlé zahradě zámeckého parku nebo v nedaleké zoologické zahradě. Času na povídání budete mít během procházky dostatek.

Rande v pohybu

V Budějovicích si přijdou na své i milovníci pohybu. Procházka parkem Háječek, Stromovkou, parkem na Dukelské, Malým jezem, parkem Sokolský ostrov nebo parkem Na sadech udělá dobře na těle i na duši určitě všem. Chcete-li zapůsobit, připravte s sebou malý piknik (lahev vína, skleničky a něco malého k zakousnutí). Věřte, že takové posezení v trávě, popíjení vína a podívání, udělá na partnera (partnerku) dobrý dojem. Nebo si jen kupte kávu do kelímku a sedněte si někde v parku na lavičku. I takové rande může být fajn.

Další tipy na rande v Českých Budějovicích

A co třeba představení v Jihočeském divadle? Nebo film v Letním kině Háječek? Nebo Alšova jihočeská galerie, Hvězdárna a planetárium České Budějovice? I takové rande má své kouzlo!

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt