Tipy na rande v Brně

Moravské město Brno nabízí celou řadu možností, kam můžete pozvat svoji polovičku na první schůzku. Nejprve si zjistěte, co by mohlo partnera (partnerku) potěšit a podle toho vybírejte, zda zvolíte rande v přírodě, rande kulturní nebo zda si spolu vyrazíte za nějakým gastronomickým zážitkem.

Gastronomický zážitek v Brně

Pokud si potrpíte na klasiku, pozvěte partnerku (partnera) na šálek lahodné kávy, čokolády, čaje nebo vína do nějaké vaší oblíbené kavárny, čokoládovny, čajovny nebo vinárny. Doporučujeme luxusní brněnskou kavárnu Caffé del Saggio, sklepní vinárnu Pod Radničním kolem, tradiční brněnskou čajovnu Chajovna nebo čokoládovnu Minach. Chcete-li zajít spíše na večeři, doporučujeme moderní restauraci BUTCHER’S Grill & Pasta (italská, americká, steaková restaurace) nebo vyhlášenou Středověkou krčmu.

Kulturní rande

Jste-li oba milovníci kultury, pozvěte svoji polovičku do brněnského divadla Husa na provázku nebo do kina Cinema City Olympia nebo kina Velký Špalíček. Velmi příjemné posezení vás bude čekat také v Kinokavárně a Filmové galerii – Spolek přátel italské opery v Domě pánů z Lipé, kde můžete sledovat zdarma filmy a přitom popíjet víno.

Rande pro sportovce

Sportovněji založené páry si mohou naplánovat rande v okolí přehrady v Bystrci. Můžete zde jezdit na kolečkových bruslích, na kole, na koloběžce nebo jen tak chodit kolem přehrady. Po sportovním výkonu si naplánujte ještě posezení v nějaké hospůdce u přehrady a v klidu si popovídejte o životě. Nebo se projděte v Mariánském údolí. Tam je to také krásné. Procházkou na čerstvém vzduchu určitě nic nepokazíte.

Romantické rande v přírodě

Pokud se vám nechce sedět v restauračním zařízení a raději byste se šli společně někam projít, nabízíme vám pár zajímavých tipů. Co třeba vyhlídka na celé Brno a hory vzdálené několik set kilometrů? Kde? Na Velké Klajdovce v brněnské Líšni. Za zmínku stojí i Zamilovaný hájek zvaný též „Zamilec“ nebo Park Lužánky. V parku Lužánky je krásný rybník se zlatými rybkami, u kterého můžete posedět na lavičkách a popovídat si o životě. Zajít si můžete i do Denisových sadů nebo na hrad Špilberk.

Originální rande v Brně

Ideální k procházkám za pěkného počasí je také Kraví hora. Procházku můžete spojit s návštěvou hvězdárny a planetária, kde si budete moci prohlédnout společně noční oblohu. Chcete-li zabodovat, navrhněte plavbu lodí po přehradě nebo naplánujte a připravte piknik v trávě.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt