Naučte se flirtovat

Seznamování a flirt spolu úzce souvisí. Pokud chcete někoho zaujmout, musíte umět flirtovat. A pokud nejste od přírody vyloženě flirtovací typ, musíte se to naučit. Nemějte ale obavy, není to nic složitého.

Na seznamování pomocí flirtu se nemusíte nikterak dlouhodobě připravovat. Musíte si ale věřit. Bez zdravého seběvědomí se vám dařit nebude!

Naučte se tyto základní triky a úspěch máte zaručen.

Řeč těla

Pokud chcete někoho zaujmout, musíte na sebe umět upozornit. Jak? Vysílejte svůdné pohledy, hrajte si s řetízkem nebo pramínkem vlasů, usmívejte se, držte správně tělo, ukazujte svaly, naučte se sexy chůzi. Zapojte do flirtování každičký kousek vašeho těla. Jedině tak máte šanci upoutat na sebe pozornost.

Oční kontakt

Máte-li pocit, že už jste na sebe pozornost upoutali, pokračujte. Navažte oční kontakt. Zdá se to být jednoduché, ale není. Upřeně na někoho zírat, není to, co se od vás očekává. Zkuste po druhém jen tak po očku pokukovat. Snažte se, aby vaše pohledy byly „nenápadné“. Pokud se na vás druhá strana podívá jednou, nemusí to ještě nic znamenat. Pokud se na vás ale dívá opakovaně, je evidentní, že se vám ji podařilo zaujmout.

Milý úsměv

Ve chvíli, kdy se vaše pohledy opakovaně střetnou, přidejte široký úsměv. Věnujte ho pouze jedné jediné osobě. Pokud se protistraně líbíte, určitě vám úsměv oplatí. Roztomilý úsměv udělá mnohdy více, než svůdné a vyzývavé pohledy.

Zahajte konverzaci

Pokud jste se dostali až sem, jednejte. Snažte se k dotyčné osobě přiblížit a navázat s ní konverzaci. Nemějte strach. Buďte spontánní. Pozvěte ji na kávu, pivo nebo drink. Nepoužívejte otřepané balící fráze, jen proto, že chcete udělat dobrý dojem. Nechoďte dlouho kolem horké kaše a řekněte, že se vám líbí, že byste se rádi seznámili.

Flirtování chce cvik

Neberte flirt jako něco nutného. Něco, co musíte udělat. Místo toho si hrajte. Flirtování si nenechávejte jen na „vhodné chvíle“. Trénujte v tramvaji, v obchodě, v divadle, zkrátka kdekoli, kde zrovna jste. Všechno chce cvik. Takže pokud se vám nepodaří sbalit někoho na první pokus, nezoufejte. Zkoušejte to, bavte se a věřte, že vám seznámení s dotyčným / dotyčnou tentokrát určitě vyjde.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

Elite Date

  • Česká seznamka na vážné seznámení
  • Zákaznická podpora 365 dní v roce
  • Profily jsou manuálně ověřované

Přejít na Elite Date

Nejlepší seznamka pro flirt

C-date

  • Většina uživatelů nechce vážný vztah
  • Seznamka zaměřená na flirt a sex

Přejít na C-date

Nejlepší seznamka pro sex

Flirt kontakt

  • Lidé kteří hledají jen flirt

Přejít na Flirt kontakt