Recenze Rich Meet Beautiful

Počet uživatelů 55%
Přehlednost stránek 40%
Kvalita služeb 38%
Bezpečnost seznamky 19%
 • Země původu:

  Malta

 • Mobilní aplikace:

  ano

 • Automatické strhávání plateb:

  ano

 • Česká zákaznická podpora:

  ne

38%

celkové hodnocení

Výhody

 • diskrétnost a anonymita
 • tlačítko „PANIKA“ vás přesměruje na jiný web, pokud se vaší blízkosti objeví vaše polovička
 • široká databáze zadaných uživatelů
 • prioritní zobrazení profilu (za příplatek)
 • možnost posílat za příplatek virtuální dárky
 • snadné vyhledávání milenců / milenek z okolí

Nevýhody

 • podpora nevěry
 • dražší členství
 • automatické obnovy členství
 • registrace pouze pro zadané muže a ženy
 • složitější zrušení profilu

O seznamce Rich Meet Beautiful

Seznamka RichMeetBeautiful, je tak trochu jiná seznamka, než s jakými se můžete na českém a zahraničním trhu běžně setkat. Jedná se o placenou zahraniční seznamku se sídlem na Maltě.

Poskytovatelem služeb na této seznamce je stejná společnost jako u seznamky Victoria Milan.

Princip seznamování nespočívá v hledání vážného partnerského vztahu nebo mileneckého poměru. Princip seznamování na seznamce RichMeetBeautiful je v tom, že na jedné straně stojí bohatý muž (tzv. Sugar Daddy) a na druhé straně krásná slečna (tzv. Sugar Babe). Muži na této seznamce jsou zajištění, ale nemají štěstí v lásce. Krásné dívky hledají na této seznamce muže, který je bude zahrnovat drahými dárky, penězi a luxusem. Seznamka funguje i opačným směrem, kdy se pohledný mladík (tzv. Toy Boy) nechá vydržovat od zralé zajištěné partnerky (tzv. Sugar Mama).

Registrace na seznamku je zdarma. Chcete-li využívat všech funkcí seznamky, musíte si aktivovat VIP členství. Seznamka RichMeetBeautiful nabízí 4 typy členství. Díky zakoupeným kreditům můžete posílat uživatelům virtuální dárky.

Seznamka RichMeetBeautiful nabízí mobilní aplikaci, se kterou se můžete seznamovat kdykoli a kdekoliv. Českou zákaznickou podporu nenabízí.

Rich Meet Beautiful domovská stránka
Rich Meet Beautiful domovská stránka

Pro koho je seznamka Rich Meet Beautiful určená

Na seznamku RichMeetBeautiful se mohou registrovat uživatelé starší 18 let. Je ideální pro ženy, které se chtějí nechat finančně rozmazlovat a muže, kteří na to mají peníze. Nebo naopak pro mladé atraktivní muže a zabezpečené zralé ženy.

Jak zrušit profil na seznamce Rich Meet Beautiful

Svůj profil na seznamce RichMeetBeautiful můžete na určitý čas dočasně deaktivovat. V takovém případě, ale nedojde k jeho vymazání z databáze ani ke zrušení členství. To se na seznamce automaticky obnovuje. Chcete-li smazat svůj profil na seznamce trvale, je zapotřebí vyplnit formulář na stornování účtu. Poté obdržíte návod, jak profil zrušit.

Automatické obnovy VIP členství můžete vypnout ve svém vlastním profilu. Pokud si nepohlídáte datum obnovy členství a včas ho nezrušíte, bude vaše VIP členství automaticky prodloužené.

Prémiové členství na seznamce Rich Meet Beautiful

Pokud chcete využívat všech VIP služeb, musíte si aktivovat prémiové členství. Seznamka RichMeetBeautiful nabízí čtyři typy členství. Za 1 měsíční členství zaplatíte 1 000 Kč, za 3 měsíční členství 2 400 Kč, za půlroční 3 000 Kč, za roční členství 3 600 Kč.

S prémiovými službami budete moci číst a psát zprávy a zasílat uživatelům dárky. Dárky je možné zasílat za speciálně zakoupené kredity navíc k VIP prémiovému členství. Jeden dárek stojí 15 až 50 kreditů. Zakoupit si můžete 150 kreditů  za 270 Kč, 550 kreditů za 809 Kč nebo 1 100 kreditů 1 210 Kč.

Jak se registrovat do Rich Meet Beautiful

Registrovat se můžete na stránce RichMeetBeautiful. Registrace na seznamku je zdarma. Do registračního formuláře stačí vyplnit přihlašovací údaje, datum narození a informaci, zda hledáte muže nebo ženu. Po zaregistrování doplníte do profilu ještě informace o vzhledu a o tom, jakou úroveň životního stylu preferujete. Fotografie jsou na profilu povinné. Vzhledem k tomu, že se jedná o seznamku s důrazem na anonymitu, můžete ponechat své fotografie rozmazané nebo je jinak upravit. Využít můžete anonymizující nástroje a fotku rozmazat nebo na ni přidat obličejovou masku.

Na seznamce je nutné potvrdit vaši totožnost, a to buď vaším Facebookovým profilem nebo mobilním telefonem. Je potřeba dokázat ostatním uživatelům, že jste reálná osoba.

Každý den můžete mluvit až s 20 různými lidmi. Tento počet se nechá za příplatek navýšit.

Zákaznická podpora Rich Meet Beautiful

Seznamka Rich Meet Beautiful nenabízí telefonickou ani emailovou podporu v českém jazyce. Na stránkách je pouze kontaktní formulář.

Typy lidí na seznamce Rich Meet Beautiful

Na seznamce je 70% žen a 30% mužů.

Zaregistrujte se na Rich Meet Beautiful ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Rich Meet Beautiful
Sending
User Review
5 (1 vote)