Recenze Rande.cz

Počet uživatelů 55%
Přehlednost stránek 40%
Kvalita služeb 38%
Bezpečnost seznamky 19%
 • Země původu:

  Česká republika

 • Mobilní aplikace:

  ne

 • Automatické strhávání plateb:

  ne

 • Česká zákaznická podpora:

  ano - telefonická jen nejnutnější případy, jinak kontaktní formulář

49%

celkové hodnocení

Výhody

 • funguje od roku 1999
 • široká uživatelská základna
 • pro všechny sexuální orientace
 • pro všechny věkové kategorie
 • základní funkce jsou zdarma
 • doplňkové funkce – deník, Randovník

Nevýhody

 • web plný reklam, bez VIP vidíte v podstatě jen reklamu
 • nekontrolují ani neschvalují profily
 • vysoké riziko falešných a podvodných účtů
 • vysoký počet neaktivních profilů
 • nevidíte skutečná jména uživatelů, jen přezdívky
 • není jen pro vážné seznámení, ale i pro sex a flirt
 • chybějící mobilní aplikace
 • nemožnost nahlásit závadný profil
 • žádný anonymní způsob platby
 • značně zastaralý web
 • veřejné přístupné profily

O seznamce Rande.cz

Seznamka Rande.cz patří mezi jedny z nejstarších seznamek v České republice. Funguje už od roku 1999. Rande.cz má širokou uživatelskou základnu – nyní cca 230 000 uživatelů. Vzhledem k tomu, že je registrace na seznamku zdarma a lze se na ní seznamovat i bez poplatku, registruje se sem poměrně dost lidí. Najdete zde bohužel nejen aktivní členy, ale i celou řadu neaktivních, nesmazaných účtů. Na seznamku se mohou registrovat všichni, kteří hledají vztah, flirt, sex nebo jen přátelství.

Seznamka Rande.cz má poněkud zastaralý webový design. Můžete ho ale používat na jakémkoliv počítači nebo laptopu. Mobilní aplikace není prozatím dostupná ani pro Androidy ani pro iPhony.

Zaregistrovat se zde můžete zdarma. Využívat základních funkcí také. Musíte ale počítat s tím, že spíše než svůj profil a profily ostatních, uvidíte převážně reklamu. Chcete-li zvýšit své šance na seznámení, je dobré, když si předplatíte VIP účet nebo uhradíte tzv. TOPování vašeho účtu. Váš účet tak bude viditelnější pro ostatní uživatele a získáte tak další VIP služby.

Rande.cz nabízí celou řadu běžných funkcí, jako je vložení seznamovacího inzerátu, hodnocení fotografií zaregistrovaných uživatelů, duely, diskuze, ankety nebo například možnost ignorovat vámi vybraný protějšek. Na Rande.cz si můžete psát i deník, ve kterém si mohou ostatní číst a seznámit se s vaším životem a vašimi myšlenkami. Další funkcí na této platformě je tzv. „Randovník“, kam si můžete plánovat domluvené schůzky. Výše jmenované funkce jsou zdarma.

Chcete-li používat web bez reklam, zviditelnit nebo propagovat svůj profil na prestižnějších pozicích, získat podrobné statistiky, zjistit, kdo vás ignoruje, mít možnost psát delší vzkazy s fotografií, je zapotřebí, abyste si uhradili VIP členství.

Rande.cz je lokální seznamka. Filtrovat uživatele můžete podle stejného města, kraje či celé ČR.

Na základě vstupního dotazníku pak algoritmus seznamky Rande.cz propočítá shodu mezi vámi a vybraným uživatelem. Ty nejvhodnější adepty vám pak zobrazí v sekci „Nej protějšek“.

Rande.cz nabízí českou administrátorskou podporu. Telefonicky je možno řešit pouze nejnutnější případy. Pro běžné dotazy je možno využít kontaktního formuláře nebo emailu.

Profil lze zrušit emailem nebo přes svůj profil.

Rande.cz domovská stránka
Rande.cz domovská stránka

Pro koho je seznamka Rande.cz určená

Seznamovací služba Rande.cz je určená pro každého, tzn. pro muže i ženy, pro náctileté i pro seniory, pro uživatele, kteří hledají životní lásku, ale i ty, kteří si chtějí užít flirtu nebo nezávazného sexu. Seznamovat se zde mohou také ti, kteří hledají kamaráda na akce, někoho na pokec nebo parťáka na výlety či cestování. Na své si tu přijdou také uživatelé všech sexuálních orientací.

Rande.cz Ukázka profilu se základním členstvím - samá reklama
Rande.cz Ukázka profilu se základním členstvím - samá reklama

Jak zrušit profil na seznamce Rande.cz

Zrušení účtu je možné přímo v nastavení profilu – Můj účet – Zrušení celého účtu. Stačí už pak zadat jen heslo a váš profil bude z databáze Rande.cz vymazán.

Máte-li zájem jen o deaktivaci profilu (dočasné skrytí profilu), je zapotřebí kontaktovat podporu. Tuto možnost v nastavení nenajdete.

Rande.cz stránka na zrušení účtu
Rande.cz stránka na zrušení účtu

Prémiové členství na seznamce Rande.cz

Většina funkcí na seznamce Rande.cz je zdarma. Velké části uživatelů tyto funkce stačí. Musí se ale smířit s tím, že seznamování jim bude značně znepříjemňovat obrovské množství reklam.

Pokud se ale stanete VIP uživatelem, získáte oproti ostatním uživatelům jisté výhody. Můžete psát delší zprávy s fotografií, zviditelnit váš profil, nezobrazovat velké množství reklamy na seznamovací stránce, uvidíte podrobné statistiky, uvidíte, kdo váš profil ignoroval, uvidíte i soukromé fotografie uživatelů.

VIP členství neboli VIP Rande lze uhradit na 1 měsíc, 3 měsíce nebo 6 měsíců. Ceny za seznamování jsou na Rande.cz nízké. Nejlevněji vyjde půlroční členství. Cena za měsíc je u této možnosti 49 Kč. 3 měsíční členství stojí 69 Kč / měsíčně. Měsíční členství pak 79 Kč. VIP členství lze uhradit bankovním převodem nebo platební kartou.

Topování profilu je možné na 5, 15 až 30 dní. Cena za 5 dní je 29 Kč, za 15 dní 59 Kč, za 30 dní 89 Kč. Topování vám zajistí, že budete více na očích a budete mít více návštěv na profilu. Váš profil se bude zobrazovat v přehledech uživatelů před osatními po celou dobu, co budete mít topování profilu uhrazené.

Rande.cz ceník VIP členství
Rande.cz ceník VIP členství

Jak se registrovat do seznamky Rande.cz

Registrace do seznamky Rande.cz je zdarma. Na začátku si vystačíte pouze s platnou emailovou adresou. Tu je potřeba potvrdit, abyste mohli svůj účet plnohodnotně používat. K žádnému ověření podle dokladů totožnosti zde nedochází. Profilovou fotografii schvalují administrátoři. Registrační formulář je středně dlouhý. Registrovat se můžete i přes Váš Facebookový nebo Google účet.

Nejprve je nutné vyplnit několik povinných polí – pohlaví, rok narození, bydliště, zda hledáte muže nebo ženu, typ vztahu, odkud má být partner, datum narození, požadovaný věk partnera, vaši výšku, požadavanou výšku partnera.

Poté můžete doplnit i nepovinné údaje týkající se vzdělání, rodinného stavu, postavy, kouření, vztahu k alkoholu, vlastností, povolání, zájmů, dětí, víry, rodinného stavu.

Máte-li zájem můžete do profilu vyplnit také informace o vašich dovednostech, zvířatech, postavě, zájmech, povaze, majetku, volném čase, závislostech, hudbě, kamasutře….

Seznamka doporučuje nahrání osobní profilové fotografie.

Rande.cz registrační formulář
Rande.cz registrační formulář

Zákaznická podpora Rande.cz

Rande.cz nabízí českou administrátorskou podporu. Telefonicky je možno řešit pouze nejnutnější případy. Pro běžné dotazy je možno využít kontaktního formuláře nebo emailu.

Rande.cz kontaktní formulář
Rande.cz kontaktní formulář

Typy lidí na seznamce Rande.cz

Platforma je vhodná pro muže, ženy, mladistvé i penzisty, heterosexuály i homosexuály. Na seznamce Rande.cz se můžete setkat s opravdu širokou škálou uživatelů, kteří hledají různé typy vztahů. Jsou tu nejen zájemci o vážný vztah, ale i o přátelství, sexuální vztah nebo krátký flirt. Seznamovat se tu může v podstatě kdokoliv.

Musíte ale počítat s tím, že zde můžete narazit na spoustu falešných profilů, vtipálků, lidí, kteří se nudí či podvodníků. Důvodem je fakt, že profily nejsou manuálně schvalovány, ani nejsou administrátory kontrolovány a za seznamování zde nemusíte platit. Seznamka Rande.cz je určená i pro náctileté. Profily na seznamce jsou veřejně přístupné. Může si je tedy prohlížet kdokoliv, i bez registrace.

Zaregistrujte se na Rande.cz ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Rande.cz
Sending
User Review
2 (1 vote)