Recenze Meetic

Počet uživatelů 55%
Přehlednost stránek 40%
Kvalita služeb 38%
Bezpečnost seznamky 19%
 • Země původu:

  Francie

 • Mobilní aplikace:

  ano

 • Automatické strhávání plateb:

  ano

 • Česká zákaznická podpora:

  ne

45%

celkové hodnocení

Výhody

 • funguje od roku 2001
 • vážné seznámení
 • široká uživatelská základna
 • mobilní aplikace
 • profil lze za poplatek zviditelnit / zneviditelnit
 • lze nastavit, že jste online, aby bylo vidět, že si chcete chatovat
 • můžete se seznámit přes textový chat, hlasovou nahrávku nebo videohovor

Nevýhody

 • sídlo v zahraničí
 • nabídka partnerů z celého světa
 • placené členství + další funkce za příplatek
 • členství lze uhradit jen platební kartou, přes PayPal, App Store
 • nelze platit bankovním převodem, složenkou ani hotově
 • automatické obnovy členství
 • nenabízí telefonickou podporu

O seznamce Meetic

Seznamka Meetic je francouzská online seznamovací služba. Funguje od roku 2001. V roce 2013 se stala součástí Match Group.

Nyní působí v 86 zemích, z toho v 15 evropských. Nabízí širokou uživatelskou základnu, tj. cca 30 milionů uživatelů z celého světa. Je k dispozici v 16 různých jazycích a mohou ji používat nezadaní uživatelé z jakékoli země.

Jedná se o placenou zahraniční seznamku. Registrace na seznamku je zdarma. Chcete-li ale využívat všech funkcí seznamky, musíte si aktivovat VIP členství. Seznamka Meetic nabízí dva typy předplatného – Essential a Premium. Za poplatek si můžete aktivovat i další funkce.

Seznamka Meetic nabízí mobilní aplikaci, se kterou se můžete seznamovat kdykoli a kdekoliv. Českou zákaznickou podporu nenabízí.

Meetic domovská stránka
Meetic domovská stránka

Pro koho je seznamka Meetic určená

Seznamka Meetic je určena pro každého, kdo se chce seznamovat, bez ohledu na věk či pohlaví. Převážná část předplatitelů patří do věkové kategorie 25 – 40 let. Seznamka Meetic je určena pro vážné seznámení.

Na seznamce se mohou seznamovat heterosexuální i bisexuální uživatelé. Při registraci si zvolíte , zda se chcete seznamovat jen s muži, jen se ženami nebo zda hledáte obě pohlaví.

Jak zrušit profil na seznamce Meetic

Profil můžete smazat v nastavení svého účtu. Máte na výběr dvě možnosti – pozastavit (na čas deaktivovat) účet nebo trvale smazat účet. Váš profil bude vymazán z databáze do 24 hodin.

Všechny platby na seznamce Meetic jsou automaticky prodlužované. Automatické obnovování členství / funkcí můžete zrušit kdykoli na stránce „Můj účet“. Nejdříve však 24 hodin po aktivaci členství, nejpozději 48 hodin před vypršením předplaceného období. Pokud si nepohlídáte datum obnovy členství a včas ho nezrušíte, bude vaše VIP členství automaticky prodloužené.

Meetic stránka na pozastavení účtu / smazání účtu
Meetic stránka na pozastavení účtu / smazání účtu

Prémiové členství na seznamce Meetic

Zdarma:

Zdarma si můžete vytvořit registraci, prohlédnout si profily zaregistrovaných uživatelů a chatovat s nezadanými uživateli, kteří mají předplatné Connect. Bez předplaceného členství vidíte jen, kolik uživatelů se podívalo na Váš profil, kolik lidí Vám poslalo lajk a kolik lidí Vám poslalo pozvánku. Fotografie uživatelů jsou ale zamlžené a profil se nedá bez úhrady rozkliknout. Pouze v pozvánce vidíte, co Vám kdo píše.

Placené členství:

S placeným členstvím můžete na seznamce Meetic zvýšit viditelnost svého profilu. V rámci předplacených služeb můžete zjistit, kdo navštívil Váš profil a komu se líbíte. Můžete s uživateli neomezeně chatovat, seznamovat se přes hlasové nahrávky nebo komunikovat přes videohovor.

K prémiovému členství si můžete navíc pořídit i další služby za poplatek – Boosters, režim Ingonito a Love note.

Typy předplatného:

Seznamka Meetic nabízí dva typy předplatného – Essential a Premium.

S členstvím Essential můžete neomezeně komunikovat s kýmkoliv budete chtít. Navíc získáte neomezený přístup k lajkům a informacím o návštěvách Vašeho profilu. V ceně členství Essential si můžete nastavovat pokročilé filtry.

Předplatné Essential stojí 399 Kč měsíčně. Pokud si předplatíte rovnou členství na 6 měsíců, vyjde Vás toto členství na 119 Kč za měsíc. Za půl rok tedy zaplatíte 714 Kč.

S členstvím Premium můžete neomezeně komunikovat s kýmkoliv budete chtít. Navíc máte neomezený přístup k lajkům a informacím o návštěvách Vašeho profilu. V ceně tohoto členství si můžete nastavovat filtry, zjistit, kdy si uživatelé přečetli Vaše zprávy. Sami se můžete rozhodnout, kdo Vás může kontaktovat. Dostanete 5 „Boosterů“ na měsíc. Ty Vám pomohou vylepšit Váš profil. K tomuto členství získáte ikonu „Premium“.

Předplatné Premium Vás vyjde na 499 Kč za měsíc. Pokud si aktivujete rovnou Premium členství na 6 měsíců, zaplatíte za měsíc 199 Kč. Půlroční členství pak stojí 1194 Kč.

Funkce za příplatek:

Booster – funkce, která Vám pomůže zviditelnit Váš profil. Díky tomu, že se Váš profil dostane na přední místa ve vyhledávání, získáte více lajků, zhlédnutí a zpráv. Urychlíte tak svá setkávání s Boostery. Cena za 1 „Boosts“ je 25 Kč, za 5 „Boosts“ 99 Kč, za 10 „Boosts“ 149 Kč.

Incognito – funkce, která Vám umožní navštěvovat diskrétně po 24 hodin nebo déle uživatelské profily. Váš profil se bude navíc zobrazovat jen těm, kteří by vás mohli zajímat. Cena za 24 hod Incognito funkce je 25 Kč / den, cena za měsíc 129 Kč.

Love note – funkce, která Vám pomůže zviditelnit se. Vaše zpráva se zobrazí uživateli jako prioritní. Cena za 5 Love notes je 99 Kč, za 15 Love notes 249 Kč, za 30 Love notes 379 Kč.

Select – díky této funkci získáte potvrzení o přečtení zprávy. S funkcí Select se můžete rozhodnout, kdo Vás bude moci kontaktovat.

Connect – s touto funkcí Vám mohou napsat i lidé bez předplatného.

Tyto funkce lze aktivovat na 1 nebo 6 měsíců.

Meetic předplatné Premium
Meetic předplatné Premium

Jak se registrovat do seznamky Meetic

Registrovat se můžete na stránkách seznamky Meetic. Registrace do seznamky je bezplatná. Je poměrně rychlá a jednoduchá. V prvním kroku vyplníte jen koho hledáte, datum narození, bydliště, jméno a email. Po odsouhlasení Obchodních podmínek máte základní registraci dokončenou. V dalším kroku vyplníte typ vztahu, který preferujete, základní informace o Vás, nahrajete fotografii a nastavíte si základní požadavky na partnera / partnerku. Na konci registrace musíte potvrdit emailovou adresu. Profil si můžete založit přímo na webové stránce nebo v mobilní aplikaci, kterou si stáhnete přes Apple Store nebo Google Play.

Meetic ukázka z profilu
Meetic ukázka z profilu

Zákaznická podpora Meetic

Telefonickou podporu v českém jazyce seznamka Meetic nenabízí. Na webových stránkách je sice uveden odkaz na Online podporu, po prokliknutí se ale dostanete pouze na stránku s nejčastějšími dotazy. Emailová adresa je uvedena jen v Obchodních podmínkách.

Meetic stránka pro online pomoc
Meetic stránka pro online pomoc

Typy lidí na seznamce Meetic

Tato stránka vítá všechny sexuální orientace – heterosexuály, gaye a lesby všech věkových kategorií, z celého světa.

Zaregistrujte se na Meetic ještě dnes!

Zaregistrovat se

Vaše hodnocení Meetic
Sending
User Review
2.67 (3 votes)